Майже неможливо схуднути без жодного зриву. Харчування з низьким вмістом продуктів, голодування і розвантажувальні дні, відмова від смачних висококалорійних продуктів, зміна харчових звичок – це стрес для організму, який може викликати сильне відчуття голоду, стаючи причиною переїдання. Дієта Катерини Міріманової з кожним роком привертає до себе все більше і більше уваги. А все тому що ця дієта дає змогу схуднути, не відмовляючись від улюблених продуктів. То як це працює?
Ефективність дієти
Крім уседозволеності, ця дієта має ще одну перевагу – її можна дотримуватися необмежену кількість часу (прийняти як основу свого харчування на все життя). Більшість людей, які випробували на собі цю дієту і схудли, продовжують дотримуватися її для підтримання ваги. Але з іншого боку, це є так само і мінусом цієї дієти, якщо потрібно терміново і швидко схуднути, вона не підійде, бо передбачає тільки плавне зниження ваги. Скільки кілограмів і за який термін втратить людина, дотримуючись цієї дієти, сказати неможливо. Це залежить від індивідуальних особливостей людини. Наприклад, авторка цієї дієти попрощалася з 60 зайвими кілограмами за півтора року, а також позбулася розтяжок і целюліту. У своїй книзі вона охоче ділиться з нами знаннями про це.
Раціон дієти
Оскільки дієта не забороняє вживання будь-яких продуктів, вона орієнтована “по годинах”.
- Сніданок. Снідати потрібно в першу годину після пробудження, бажано до 12:00. Найприємніший прийом їжі під час дієти. Дозволяється вживати будь-які продукти крім деяких заборонених (наприклад, молочний шоколад). Їх можна вживати в будь-якій кількості. Дуже захотілося з’їсти половину торта зранку – будь ласка.
- Обід.Обідати потрібно до 14:00 Обід складається за правилами дробового харчування. Не поєднувати білки та вуглеводи в одній страві. Наведу приклад, риба і м’ясо – це білки, картопля і макарони – це вуглеводи. У жодному разі не можна на обід вживати рибу з картоплею або м’ясо з макаронами. Якщо на обід хочеться з’їсти м’яса, то чудовим гарніром до нього буде салат, рис або гречка.
- Вечеря. Вечеряти потрібно до 18:00 На вечері потрібно дотримуватися правила як в обіді. А саме, не поєднувати вуглеводи з білками. І сама по собі вечеря має бути за калорійністю легшою, ніж обід. Для прикладу, на вечерю можна з’їсти одну з цих страв: овочевий салат, нежирний сир, шматочок м’яса або риби.
- Харчування після 18:00 Творець дієти не радить нічого їсти після вечері. Можна пити трав’яні чаї або воду. А на випадок свят допускається трохи сухого червоного вина з невеликою кількістю сиру.
Основні правила дієти:
- Дотримуватися раціону. 3 прийоми їжі та жодних перекусів. Якщо на який-небудь прийом їжі той, хто худне, за часом запізнюється, то такий прийом їжі пропускається.
- Щодня фізичні навантаження. Система “Мінус 60” дозволяє займатися як 10-хвилинною ледачою зарядкою на день, так і тригодинним тренуванням у спортзалі. Обов’язковий догляд за шкірою. Необхідно кілька разів на тиждень робити скраби або обгортання, щоб уникнути отримання розтяжок.
- Заборонений алкоголь. Єдиний алкоголь, який можна вживати, описаний вище – трохи сухого червоного вина в закуску з невеликим шматочком сиру.
.
У цілому, ця дієта – прорив дієтології. Тепер боротися із зайвою вагою не так страшно і важко.