Хондропротектори або як запобігти проблемам із суглобами

Що за фігня і з чим їдять?

Їдять їх зазвичай із водою, але давайте все по порядку????

Здоров’я. Цікава тема?

Одним із важливих аспектів нашого здоров’я є наш каркас, на який кріпиться, грубо кажучи, весь організм. Наш каркас – це опорно-руховий апарат: скелет, зв’язки, суглоби. І насамперед у більшості випадків у непридатність приходять саме суглоби і зв’язки, оскільки найбільше руху припадає на них. Для профілактики руйнування суглобів потрібно всього-на-всього їсти достатньо білка, мінералів і вітамінів, добирати добову норму макронутрієнтів (бжу)

Але що робити якщо суглоб уже запалений і почав руйнуватися?

Тут на допомогу приходять хондропротектори. До складу хондропротекторів зазвичай входять 3 амінокислоти, з яких складаються наші суглоби і зв’язки, – хондроїтин, глюкозамін і колаген, але залежно від виробника можуть бути додані й інші інгредієнти.

Живлення наших суглобів дифузне. Тобто – власних судин по доставці поживних речовин у них немає, а отримують від прилеглих м’яких тканин, що живляться кровоносними і лімфосудинами. Чим краща циркуляція крові, тим більше поживних речовин потрапить у потрібний нам суглоб.

Висновок – приймаємо хондропротектори і виконуємо помірні фізичні вправи.

Таким чином ми будемо відправляти поживні речовини для ремонту нашого суглоба. Але для кращої циркуляції кровоносних судин і зняття дискомфорту так само потрібно зняти запалення. Аптечні препарати це, звісно, круто, але вони мають низку побічних ефектів і діють тимчасово на короткий проміжок часу, лише прибираючи наслідки.

Природною антизапальною дієво робочою речовиною є куркума. Тому раджу обирати хондропротектор, до складу якого входить куркума, або докупити як приправу і пхати скрізь – кашу, м’ясо, торт, пиріг, чай, каву????

Також антизапальним (і не тільки) є омега 3 риб’ячий жир (саме риб’ячий жир).

Висновок – хочете бути здоровими від самого початку – їжте добре і тримайте м’язовий корсет у тонусі.


Оставь комментарий или вопрос