Курка часто фігурує в різних методиках зниження ваги. Адже вона є не надто калорійним джерелом білка, який насичує людину на тривалий період часу. Крім того, курка завдяки мікроелементам, що містяться в ній, позитивно впливає на травну, обмінну та серцево-судинну систему. Також цей вид м’яса добре поєднується з більшістю інших продуктів дієтичного харчування. Базуючись на описаних властивостях курки, фахівці з вирішення проблем харчування створили тридцяти дводенну дієту. Вона дає змогу знизити вагу на чотири – сім кілограмів.
Правила схуднення на курці
- Курка має стати головним джерелом білка. Тому бажано використовувати її в харчуванні хоча б раз на добу. Можна використовувати всі частини курки для вживання, тобто не тільки дієтичну грудку. Для більшого ефекту не варто вживати шкіру – це сильно знизить калорійність страви.
- Так як дієта за цією програмою є досить тривалою, найкраще організувати її в кілька етапів. Перший і третій етапи мають тривалість у п’ять днів. Протягом цих періодів переорієнтовується система харчування. Так, перший період націлений на негайне видалення заборонених на дієті продуктів, а третій – зворотне включення цих елементів харчування в раціон. Що стосується другого періоду курячої дієти, то він триває двадцять два дні й базується на дотриманні правил цієї методики зниження ваги та використанні побудованого на їхній основі дієтичного меню.
- До курки до дієти краще додати: рис, нежирні молочні продукти, яйця, маслинову та іншу рослинну олію, фрукти, гречку, вівсянку, гриби, інколи морепродукти, самостійно приготовані курячі сосиски й ковбаси, свіжі вичавлені соки, овочі, ягоди, горіхи, мед, чай, лляну кашу, насіння, зелень.
- Таким чином, із повсякденних продуктів харчування краще вилучити: інжир, випічку, манку та перловку, м’ясо (крім курки), рибу, бобові (крім стручкової квасолі), пшоно, алкоголь, солодощі, маргарин, солодкі напої, гострі спеції, сою, жирні молочні продукти, фаст-фуд, вершкове масло, кедрові горіхи, стару картоплю, мариновані продукти.
- Для підвищення ефективності даної методики дієтологи радять використовувати методи контролю над харчуванням. До найкращих з них відносять: підрахунок калорійності (вона, в цьому випадку, на добу не повинна перевищувати позначку в 1085 кілокалорій, але це індивідуально і вам варто проконсультуватися з лікарем) або обмеження розміру порції (не більше 210 грам).
Переваги та недоліки дієти
Куряча методика зниження ваги володіє декількома перевагами як програма схуднення.
- Вона дає змогу, по-перше, розв’язати питання із зайвою вагою, позбавляючи від досить великої кількості кілограмів.
- Подруге, дана програма не шкідлива для організму, оскільки базується на використанні різноманітного раціону, який до того ж можна скласти самостійно.
- Третє, куряча дієта за допомогою правил, що є ідентичними порадам за умови правильного харчування, оздоровлює організм, покращує роботу травлення та розганяє обмінні процеси.
- Четверте, дана програма побічно здатна вплинути на поліпшення кулінарних здібностей і розвиток навичок планування харчування.
- І, нарешті, по-п’яте, дана дієта має простий набір правил, тому є дуже зручною для дотримання.
Куряча дієта має й недоліки
До них відносять:
- Перше, відмова від використання деяких корисних продуктів. Наприклад, від м’яса, риби та інжиру.
- По-друге, до недоліку даної методики зниження ваги можна віднести і використання підрахунку енергоємності. Адже дана методика затратна за часом.
Як підсумок до вище сказаного, можемо сказати:
Своїм здоров’ям і тілом варто займатися, бо це принесе вам гарне самопочуття, підвищить продуктивність і продовжить життя. Бажаємо успіхів!
Пишіть у коментарях свій досвід у застосуванні цієї дієти. Нам дуже буде цікаво дізнатися про ваші успіхи:)