Хокей і дитина: чи варто сина віддавати на секцію

Коли дитина підростає і в неї з’являється бажання зробити своє хобі хокеєм, вона не уявляє, через які навіть фізичні, а часом і емоційні труднощі їй доведеться пройти. Адже тренування до упаду, порівняно з прищепленням жорсткої дисципліни, набагато легше даються молодим хлопчикам. Як зрозуміти, чи варто віддавати свого хлопчика в секцію з хокею – читайте далі.

Першим випробуванням буде вік прийняття рішення

Вік, коли хлопчиків потрібно віддавати в секцію, коливається від п’яти до семи років, але не старше. Хоча, існує дуже багато прикладів, коли знамениті хокеїсти починали заняття хокеєм у 15 – 18 річному віці. У такому маленькому віці хлопчики дізнаюся ази хокею і стикаються з першою своєю перешкодою – умінням працювати в колективі. Якщо ваша дитина не є соціально активною, то їй буде дуже складно зливатися з командою.

Другим випробуванням стане розуміння тренера і вміння знаходити спільну мову

За часту, тренери в такому закладі дуже строго регламентують правила і готові навіть карати зайвими вправами, за будь-яку провину. Якщо ваша дитина емоційно готова витримати натиск як приємної, так і неприємної критики, то цілком можливо очікувати високих результатів.

Третім випробуванням стануть виступи на публіці

Дуже багато молодих хлопців сковує публіка, через острах бути висміяним, поміченим і сфотографованим у незручному ракурсі. Ази поведінки на публіці вам ніхто не навчить у школі хокею, але, зате ви зможете відразу зрозуміти це на своєму виступі.

Четвертим кроком на шляху виховання юного хокеїста стануть перші перемоги

Вони або розслаблять, або навпаки змотивують на досягнення ще більших перемог. Навіть якщо перший виступ для вашого сина стане невдалим, не поспішайте разом із ним сумувати, краще покажіть йому вашу любов і свою підтримку, так ви досягнете більшого результату, аніж сюсюкатиметеся або, навпаки, сваритиметеся за невдачу. У хокеї хлопчиків люблять приймати будь-які ситуації зі стрижнем усередині та непохитною гордістю за участь.

П’ятий крок – купівля професійного обладнання

І п’ятим, заключним кроком, одним із найважливіших і найзатратніших стане обладнання для вашого молодого спортсмена. Воно аж ніяк не дешеве, і на першому етапі, зазвичай він триває півтора року, будуть витрачені чималі суми на повний пакет спорядження: спеціальний одяг, щитки, шолом, а потім уже ключка і шайба.

Пускай ця інформація допоможе визначитися вам і вашій дитині. Можливо, в ній і росте той самий другий Олександр Овечкін.

By | 2023-12-29T18:09:56+03:00 12 Листопада, 2023|Хоккей|0 Comments

Оставь комментарий или вопрос